Jdi na obsah Jdi na menu
 


EJ-tipy

6. 11. 2009

Extrémní jízda:

Tento mód se dá získat i jiným způsobem než jen dohrát celý příběh-stačí zajet do Works Quateru a otevřít ty dveře-najdete je ve fotogalerii. V Extrémní jízdě získáváte různé prototypy aut, které pak můžete použít v obyčejné jízdě. Navíc vás tu neotravuje policie. Musíte akorát plnit úkoly takových mávajících chlápků, kteří jsou rozmístěni po celém městě.

Jak se ve FREE RIDE EXTREME módu dají snadno objevit mávající maníci? Úplně na JV mapy, když přejíždíte po serpentinách z OAKWOODU do OAKHILLU, hned za první zatáčkou je písečná cesta. Jeďte po ní dolů, zatočte doprava a stojíte před velkým majákem. Použijte akční tlačítko na dveře a už se vám objeví první mávající maník. Takto to můžete opakovat pořád. Mávající chlapíci ve Free Ride: Když se jedete v Extrémní jízdě podívat k majáku na ty mávající chlapíky(viz. předchozí tip), držte při mačkání akčního tlačítka klávesu [TAB].Umístění chlapíků se vám ukáže na mapě ! Kde v jízdě sehnat zbraně? Pokud sháníte zbraně, tak si je můžete koupit v Hobokenu v jednom sklepě u Žlutýho Píta naproti staveniště. (kino Twister)

Jak se stát v Extrémní jízdě neviditelný? Stačí když jedete do takové té garáže naproti Hobokenu. Jsou tam dveře, které tam sice jsou, ale dá se nimi projít. Za nimi je auto. Nasedněte do něj a jezděte po městě tak dlouho dokud se nestanete neviditelný. Zviditelnit se můžete tak, že budete dlouho jezdit obyčejným autem.

Neviditelné auto: Dodatek k neviditelnému autu, které se nachází na staveništi u Hobokenu - to se postupně ztrácí. Ale je třeba dodat, že když v něm zůstanete sedět nějakou dobu, neviditelným se stanete i vy.

Sprosté foto: V módu Extrémní jízda se musíte se dostat do jihovýchodní části Downtownu, nachází se tam kamión, který exploduje, když vaše rychlost klesne pod 30 (v normální hře Mafia se tam má odehrát atentát na Morella, ale Paulimu se zasekne Thompson a potom musíte utíkat). Když se dostanete dozadu na pláž k vodě, najdete na jednom útesu (nalevo) zajímavou dámu připoutanou ke sloupu a přes její tělo je tabulka CENSORED. Jsou vidět jenom ruce a nohy (samozřejmě neoblečené). Jde o to, co je ukryté za tou tabulkou. A to se dozvíte když budete odvážní a nebudete se bát projít po vodě.

Tip na přeskočení řeky: Když budete hrát extrémní jízdu, jeďte kolem benzínové stanice směrem k Federal Trade Commision (na mapě je to takový hnědý trojúhelník). Uvidíte dřevěnou rampu. Řeka se dá s její pomocí přeskočit, pokud budete mít rychlost vyšší, než 110 mílí za hodinu. Vhodné auto je Manta Prototype.

Rampa: Jeďte v extrémní jízdě na fotbalový stadion u Hobokenu a najdete tam velkou rampu. Tip na extrémní jízdu: V extrémní jízdě se dá zmáknout úkol, ve kterém vás ze tří stran odstřelujou snipeři, velmi jednoduše. Nejdříve kolem sebe zaparkujte několik aut a pak teprve dojděte k chlápkovi s úkolem. Pak dojděte pro odstřelovačku a sejměteje všechny tři. Snipeři budou střílet místo do vás do aut. Úkol najdete v Down Town.

Jak si vydělávat peníze ve freeridu? Peníze si můžete vydělat několika způsoby. Ten první způsob a asi nejlepší způsob je, že prostě vozíte ve svém taxíku lidi a přepravujete je na místa, která si řekli. Každý zákazník vám dá několik minut na to, abyste ho dovezli včas na určené místo. Pokud se vyčerpá čas a vy ještě nebudete na místě, tak vám buďto dá míň peněz anebo zastavíte kdekoli a on vám dá také nějaké peníze.

Druhý způsob je ten, že hledáte na radaru auta, která jsou oranžová - to jsou tak zvaní mafiáni a z toho vyplývá, že když zablokujete jejich vozu cestu a začnete po nich střílet, tak oni z toho auta vylezou a začnou po vás střílet také. Za každého zabitého mafiána dostanete 500. Ale mafiáni chodí i pěšky. Musíte si všímat obleku. Když člověk má takový delší černý kabát a černý klobouk, tak by to mohl být mafián a pak stačí na něj párkrát vystřelit a máte zase pár dolarů vydělaných.

Jak získat 1 000 000 000 dolarů: V Extrémní jízdě jděte do tunelu v Hobokenu (nesmíte ale získat klíč ze železářství - takže neotevřete dveře v tunelu). Dveře se v tunelu nacházejí na pravé straně, asi 10 m od vchodu. Na tyto dveře klikněte akčním tlačítkem (dveře se neotevřou.) Nyní spusťte JÍZDU ve Městě a zvolte místo Hoboken. A ejhle - miliarda dolarů je tu !

Baseballka: V EXTRÉMNÍ JÍZDĚ jsem si vzal baseballovou pálku a pořádně jsem s ní praštil do hydrantu a co se nestalo ? Ze 100 bodů života mě nic nezbylo - zabilo mě to !

Tip na výbušninu: Jeďte v Extrémní jízdě ke kostelu do Down Townu a před hlavními dveřmi je výbušnina.

Zabít Speeda Gonzalese: V extrémní jízdě když máte zabít Speedyho Gonzalese, tak ještě předtím než aktivujete úkol, zaparkujte auto ke schůdkům, odkud vybíhá Speedy.Ten se zasekne o auto a už není nic jednoduššího než ho párkrát střelit a úkol je splněný !

Jak se dostat v Extrémní jízdě do jeskyně tygra ? Jeďte do HOBOKENU, kde je vjezd do Oak Hill. Nad tím parkovištěm (na mapě symbol P) je obchod Ironmonger´s - jděte ke dveřím a objeví se vykřičník. Dejte AB action button a jeďte k té jeskyni. Je to u mávajícího chlapíka s úlohou sledovat letadlo. Jděte k ní. Zjistíte, že se tam nedá vyskočit. Nalevo je železnice. Padněte za závoru, sebere vám to trochu života, ale to nevadí. Jděte pomalu po pravé straně stěny. Objeví se vykřičník, jsou to neviditelné dveře. Otevřete je a jděte dál. A jste v ústech tygra.

Ceníky a odměny v extrémní jízdě: a) Ceník : Ošetření - 1000$ (nemocnice v New Arku) Uložení pozice - 2000$ (Salieriho bar-Malé Itálii) Oprava auta - 2000$ (Lucasův autoservis v Down Townu) Natankování auta - 600$ (kdekoliv na benzínce) Koupě zbraní (Hoboken) - Boční vchod kina Twister-Žlutej Pít - Basebolová pálka - 10$ - Thompson 1928 - 1000$ - Colt Detectiva Special - 10$ - Mosin-Nagant 1891/30 - 2000$ - US rifle, M1903 Sprinfield - 2000$ - Pumpovací brokovnice - 500$ - Upilovaná brokovnice - 500$ - Colt 1911 - 50$ - Nůž - 10$ - S&W Model M&P - 30$ - S$W Model Magnum - 100$ - Molotovův koktejl - 1000$ - Granát - 1000$ b)Odměny : Zabití jednoho gangstera - 500$ Rychlá jízda (co 10km/h) - 100$ Taxikaření - podle délky trasy a času - zhruba 200 až 2000$ Zničení auta - 100$

Seznam jumpů v Ext. jízdě: JUMP 1 - velikost 5%, efektivnost 22% Nachází se na nějakém mostě s názvem TEARAMOVA BRIDGE, nebo nějak tak, mezi CHINA TOWN a NEW ARK, je to mini sračka

JUMP 2 - velikost 93%, efektivnost 100% Tento jump se nachází u vody v NEW ARKu, je to jump přes nadzemní vlak.

JUMP 3 - velikost 85%, efektivnost 98% Tento jump jsem objevil nedávno, je v HOBOKENU na tom hřišti, dostanete se tam ze silnice, která je objížďkou přes vlakové nádraží, při vjezdu na hlavní se trochu vraťte a tam je budka, kolem ní to objeďte a trádá !

JUMP 4 - velikost 100%, efektivnost 100% Jedná se o MEGA JUMP přes vodu, je mezi NEW ARKem a DOWN TOWNem na té hlavní silnici, ten jump nepřehlídnete a doporučuji se rozjet až ze shora od benzínky a pozor na Auta a na Tramvaje !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Stress

(AERAGATMOSSE, 9. 10. 2018 1:23)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg/