Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se zbavit policie?

6. 11. 2009

Jak se zbavit fízlů? :

 Policejní auto: Když ukradnete policejní vůz a právě v něm jedete, můžete překročit rychlost, přejet na červenou a další přestupky - přímo před očima policajtů aniž by vás začali sledovat. A to se vyplatí !

Tři způsoby jak se zbavit policajtů: 1. Když jedete zpět do Salieriho baru a honěji vás fízlové, stačí zajet do dvora a počkat až přijedou za vámi. Pak jen stačí promluvit s koktavým Ralfem a hle - policejní auto je na seznamu, potom ho prostě označíte za vyřazené, zavřete seznam a fízlům auto zmizí a jdou domů pěšky.

2. Pokud vás honěji fízlové v autě, ale už vás chtějí zatknout, tak jim samozřejmě zastavíte, oběhnete auto a jednoduše policajtům auto ukradnete. Při odemykání zámku za vámi akorát stojej a neseberou vás, pak honem nastupte, stihnete akorát nastartovat a policajti vás vytáhnou z auta na zem. Opět musíte okamžitě nastoupit, auto má otevřené dveře a již je nastartované. V klidu se rozjedete a po chvilce vám symbol pout zmizí.

3. Pokud vás začnou honit policajti, ať už v autě nebo pochůzkář a nemáte ještě plné pátrání jednoduše je (ho) zabijte (doporučuji brokovnici) a jestliže vás žádný jiný polda neslyšel, symbol o hledanosti (bloček, pouta, pistole) zmizí. Pokud budete šikovní, neuberou vám žádné procento života.

Jak se zbavit policajtů: Nejjednodušší způsob jak se zbavit policajtů a mafiánů je vyjet pryč z města a najednou po vás nikdo nejde. Můžete se hned vrátit zpátky do města a nikdo si vás ani nevšimne. Poslal: Milan Matouš - milan.semily@tiscali.cz Další tipy jak se zbavit policajtů: a) Určitě každému z vás se už stalo, že vás začali honit policajti. Pokud potřebujete trošku soukromí (např. na přípravu do boje), stačí nastoupit do elektriky, policajti za vámi nepůjdou, budou na vás čekat (anebo běhat za elektrikou).

b) Pokud se potřebujete zbavit policajtů, nejlepší je běhat po levých tramvajových kolejnicích a těsně před tramvají se vyhnout (proto ne po pravých - to by vás nabrala zezadu) a opět za ní vstoupit na kolejnice. A proč ? Policajti budou běhat stále rovně za vámi, před tramvají se neuhnou a tramvaji je také jedno, koho srazí. A hlavně se to nebere jako "Útok na Policistu". Je to dobrá metoda, když je na vás vyhlášené pátrání, ale pokud vás ještě nechtějí zastřelit. Tramvaj skolí i sedm najednou.

Gangsteři a policie: Když po vás střílí policie nebo gangsteři a vy máte málo nábojů, tak počkejte až jim také dojdou náboje. Mají totiž také omezené množství munice. A až jim dojde munice, tak po vás půjdou holýma rukama. A to je pak snadné je zabít. A můžete udělat ještě jednu věc. Až jim dojdou náboje, tak je odpoutejte od jejich auta a až budou dostatečně daleko od svého auta, tak jim ho vezměte a utečte. Pak tam oni budou stát s holýma rukama a bez auta. Vlastně když přijdou o auto i zbraň, tak jsou jako ryba bez vody.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář